Ardahan Sineklik

Ardahan Sineklik

Ardahan Sineklik

Ülkemizin Kuzey Doğusunda Asya’ ya açılan kapılarından biri olan Ardahan, ekonomisi büyük oranda tarım ve hayvancılığa dayanan bir gelişim göstermiştir. Mimari yapılaşması da buna göre gelişmiş olan Ardahan Sineklik talebinin çok yoğun olduğu illerimiz arasında yer alıyor. Bölgenin farklı türlerde ki yapılaşmasına, özelleştirilebilir ve belirli standartlarda olmayan sineklik modelleriyle çözüm geliştirmek önemlidir. Makro Sineklik özel olarak tasarladığı sineklik modelleriyle, sektöründe öncü bir konuma sahiptir. Bu kapsamda Ardahan’ ın özel ihtiyaçlarına en odaklı çözümleri de geliştirme konusunda öncü bir markadır.

Ardahan’ da Sunulan Ücretsiz Hizmetleriniz Hangileridir?

Ardahan Sineklik taleplerinin en odaklı çözümlerinin geliştirilmesi için, ön keşif hizmetlerinin hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılması zorunludur. Makro Sineklik bu soruna çözüm oluşturmak için, Ardahan Merkez Sineklik, Çıldır Sineklik, Posof Sineklik, Damal Sineklik, Hanak Sineklik, Göle Sineklik olmak üzere, şehrin tamamına hizmet sunar. Bu hizmetler arasında montaj ve ön keşif hizmetlerimiz tamamen ücretsiz olarak sunulur.

Ardahan Dışında’ da Hizmet Veriyor musunuz?

Evet, İstanbul başta olmak üzere, pek çok şehrimizin geneline, ücretsiz olarak sunulan montaj ve keşif hizmetlerinin yanında, satış ve pazarlama hizmetleri de sunuyoruz. Yurt genelinden tarafımıza ulaşan tüm taleplere en hızlı ve odaklı çözümleri oluşturabilmek için, bayileşmeye ve sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz. Türkiye genelinde tüm illere hizmet sunabilmek için, özel bir çaba gösteriyoruz.

11 Haziran 2019
866 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?