Batman Sineklik

Batman Sineklik

Batman Sineklik

Tarım ve petrol üretimi ile işlenmesine bağlı bir ekonomiye sahip olan Batman, ülkemizin petrol ihtiyacının %20’ sini karşılıyor. Sürekli gelişmeye devam eden illerimiz arasında yer alan şehir, aynı zamanda modern yapılaşmanın da büyük bir hızla artış gösterdiği şehirlerimiz arasında yer alıyor. Çok çeşitli kapı ve pencere sistemlerinin kullanıldığı yapılaşma tarzı, Batman Sineklik taleplerinin de çok farklı tür ve standartlarda olmasına enden oluyor. Yoğun bir şekilde artmaya devam eden sineklik ihtiyaçlarına en özel çözümleri oluşturabilme potansiyeline sahip olan Makro Sineklik, çağımızın yeni kapı ve pencere sistemlerinin yanı sıra, eski sistemlerine de uygun olarak ürettiği çok geniş bir sineklik modellerine sahiptir.

Batman’ da Ücretsiz Olarak Sunulan Montaj ve Keşif Hizmetlerimiz Var

Batman Sineklik ihtiyaçlarının en nitelikli şekilde karşılanabilmesi için, bölgede özel olarak yapılanmış olan Makro Sineklik, Batman Merkez Sineklik, Beşiri Sineklik, Sason Sineklik, Gercüş Sineklik, Kozluk Sineklik, Hasankeyf Sineklik olmak üzere, şehrin tamamına ücretsiz olara ön keşif ve montaj hizmetleri sunuyor. Bu sayede her projeye özel çözümler geliştirerek, üst düzeyde tüketici memnuniyeti oluşturuyoruz.

Batman Dışında da Hizmet veriyor musunuz?

Merkez ofisi ve üretim tesisleri İstanbul’ da olan Makro Sineklik, Türkiye genelinden gelen tüm taleplere yanıt verebilmek için, tüm şehirlerde bayileşmeye devam ediyor. Bu kapsamda ülke genelinde ve tüm şehirlerde nitelikli hizmetlerimizi sunabilmek için çalışıyoruz.

11 Haziran 2019
1.056 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?