Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Günümüz şartlarında sürekli yenilenen sektörler birçok hizmeti de beraberinde getirmiştir. Her sektörün kendi için yeniliklere ayak uydurması da bilinen gerçekler arasındadır. Firmamız sineklik sistemlerinin üretim ve satış hizmetini sunarken aynı zamanda siz değerli müşterilerinin de beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Mevcut sineklik sistemlerimizin arasında; kedi, sürgülü, stor, menteşeli ve içe açılır modellerimiz yer almaktadır. Tamamen sizlerin talepleri doğrultusunda belirleyeceğiniz modellerimiz ile yaşam alanlarınızı daha yaşanabilir hale getiriyoruz. Sizin canınızı sıkıp rahatsız edecek tüm haşereler artık yaşam alanlarınızdan uzak duracaktır. Amacımız haşerelere zarar vermeden yaşam alanlarınıza girmesini engellemektedir. Bunu da iyi bir şekilde sağladığımızı düşünüyoruz.

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan beri var oluş nedenlerimizin en önemlisi siz değerli müşterilerimizdir. Sizleri memnun etmek ise firmamızın en temel ilkeleri arasında yer almaktadır. Bu bilinç ile yıllardır faaliyet gösteren firmamız zamanında ve kalitede tasarlayıp ürettiği sineklik sistemleri ile tercih edilebilme ihtimallerini her geçen gün arttırmıştır. Gerek kullanım kolaylığı gerekli hesaplı koruma sistemleri olan sineklikler hayatınızı daha kaliteli yaşamanıza da imkân sağlamaktadır. Temizliği oldukça kolay olan sineklik sistemlerimizin tamamında fiberglas tül kullanılmaktadır. Bu da uzun vadede ve sağlam bir kullanım yapabilmeniz hususunda oldukça önemli bir özelliktir. Sektörde hizmetleri ile ön planda yer alan firmamız her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaya devam etmektedir. Özellikle tavsiye edilen bir firma konumuna gelmemiz işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın kanıtıdır.

Vizyonumuz

Her sektörde faaliyet gösteren birçok firmanın hedefi sektörün en iyisi olmaktır. Firmamız sizlerin tavsiyesi ve tercihi ile hedeflediği konuma fazlasıyla gelmiştir. Her geçen gün büyüyen hedeflerimiz yenilikçi bir şirket profiline sahip olduğumuzun apaçık kanıtıdır. Markalaşma yolunda ciddi adımlar atan firmamız sizlerin de beğenisi ile büyümeye devam ediyor. Hedeflerimiz arasında Türkiye geneli sineklik sistemlerinin tasarım, üretim ve gönderimini yapmak yer alır. Online olarak müşterilerimize aynı oranda hizmet vermek firmamızın üzerinde titizlikle durduğu konular arasındadır. İnternet kullanımının hızla arttığı günümüzde müşterilerimize bir tık ile ulaşmak şirketimizin bugünkü hedeflerinden birisidir. Sineklik sistemleri konusunda gösterdiğimiz kurumsal çalışmalarımızın hedefi siz ve sizlerin memnuniyetidir.