Karabük Sineklik

Karabük Sineklik

Karabük Sineklik

Ormanlarının genişliği ile meşhur Karabük, ormancılık, tarım ve sanayi alanlarında gelişmiş bir şehirdir. Demir Çelik ve bağlı sanayi tesisleri, şehrin ekonomisinin lokomotifi durumundadır. Kırsal alanlarda eski, merkezlerde yeni ve modern mimarinin örneklerinden oluşan yapılaşması bulunuyor. Bu durum kullanılan kapı ve pencere sistemlerinin çeşitli olmasına neden oluyor. Karabük Sineklik talebinin oldukça yoğun olduğu bir şehir olmakla birlikte, çeşitli yapılardan oluşan mimarisi nedeniyle, özel çözümlere ihtiyaç duyar. Makro Sineklik, özel tasarımlarından oluşan ürün yelpazesiyle, bölgenin tüm sineklik sistemi ihtiyaçlarına çözüm oluşturuyor.

Karabük’ te Ücretsiz Keşif ve Montaj Hizmetleri Sunuluyor mu?

Karabük Sineklik ihtiyaçlarına odaklı yaklaşımlar sunmak ve çözümler üretmek amacında ki firmamız, bu doğrultuda yapılanmıştır. Karabük Merkez Sineklik, Eflani Sineklik, Yenice Sineklik, Eskipazar Sineklik, Safranbolu Sineklik, Ovacık Sineklik olmak üzere, şehrin tüm ilçelerine özel hizmetler sunuyor. Bölgenin yapı tarzı, doğru sineklik çözümlerinin oluşturulabilmesi için, ön keşif çalışmalarının yapılmasını zorunlu kılar. Bu doğrultuda Makro Sineklik, ön keşif ve montaj hizmetlerini tüm ilçelere ücretsiz olarak sunuyor.

Karabük Dışında da Hizmet Veriyor musunuz?

Merkezi İstanbul’ da olan firmamız, Türkiye genelinden gelen tüm taleplere yanıt verebilme potansiyeline sahiptir. Birçok ilde satış, pazarlama, montaj ve keşif hizmetlerini hali hazır da sunuyoruz. Tüm illerde hizmetlerimizi sunabilmek için, hızlı bir şekilde bayiler oluşturmaya devam ediyoruz. Henüz bayilerimizin olmadığı illerden gelen talepler için, yine özel çözümler oluşturma noktasında da üst düzey bir hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz.

11 Haziran 2019
890 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?