Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği sürgülü kilit şeklinde olmasından dolayı kedilerin hiçbir şekilde açamayacağı şekildedir. Sineklikler özellik olarak havayı kesmeyen bir şekildedir. Özel çelikten üretilmektedir. Bu yüzden de telden dolayı kedilere zarar gelmemektedir. Çelik tel kaba, çirkin bir görüntü oluşturmamaktadır. Sürme kilit ve demir çıt çıt kullanımı sayesinde kedilerin açamayacağı bir üründür. Kibar bir görüntüye sahip olan sineklik neredeyse fark edilmemektedir. Zorlama ve ittirmelerle yerinden çıkmayacak bir modeldir. Evcil hayvan olan kedilerin ortamlarda korunması gerekmektedir. Kedilerin camdan düşmesi sonucunda yaralanmalar meydana gelebilir. Bu yüzden bu tür kazaların meydana gelmemesi için önlemler alınmalıdır. Kedilerin kaçmaması için sineklik uygulamaların büyük katkısı vardır.

Kediler dostluklarıyla insanlara arkadaş olmaktadırlar. Kedilerle beraber yaşanılan ortamlarda kedilere göre bazı değişiklikler yapılması gerekmektedir. En önemlisi de özel dayanıklı alüminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemidir. Kediler için kullanılan kedi sinekliği diğer sineklikler ile aynı görevi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken, aynı zamanda evcil dostunuzun siz istemediğiniz zamanlarda dışarı çıkmasına engel olmaktadır. Sinekliği pencere ve kapılarda kullanabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde sinekliğe sahip olabilirsiniz. Sinekliğin dışarı doğru açılması güvenlik açısından biraz da olsa tehlike içermektedir. Bu yüzden içeri doğru açılan sineklik modeli kullanılması gerekmektedir. Bu şekilde hoplarken sinekliği iterek dışarı doğru açmalarına engel olunmaktadır.

Kedi Sinekliği imalatı

Kullanılan diğer telleri yırtabilen kediler için alüminyum sineklik teli kullanılmaktadır. Gözenekleri daha geniş olan bu model diğer sineklikler gibi sineklere geçit vermeyen ama kedileri koruyacak şekildedir. Kedi sinekliği kullanılmasındaki asıl amaç sineklik tülü ile yapılan sinekliklerin kedilerin evden çıkmalarını veya camdan düşmelerini engellemeyecek olmasıdır. Bu yüzden hayvanlarınızı korumak için alüminyum telli sineklik tercih etmeniz gerekmektedir. Alüminyum telli sineklik adından da anlaşılacağı üzere kullanılan malzemeden dolayı sağlam bir yapıya sahiptir. Ancak sağlam olan bu model kolay kullanıma sahip değildir. Diğer sineklik modelleri gibi katlanma özelliğine sahip değildir. Uygun fiyatlara sahip olunan bu model kedileri koruma amaçlı olarak kesin çözüm yöntemidir. Bu özelliklere sahip olan sineklik sayesinde evcil hayvanınız olan kedilerinize zarar gelmemektedir.

03 Mart 2019
10.907 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?