Kilis Sineklik

Kilis Sineklik

Kilis Sineklik

Tarım ve hayvancılığın önemli gelir kaynağı oluşturduğu Kilis’ te, son yıllarda sanayi alnında yapılan yatırımların artması, şehrin gelişmesinde önemli katkılar sağlıyor. Suriye ile sınırı olan Kilis, ihracat ve ithalat konusunda önemli bir avantaja sahip. Bölgenin sanayileşmesine bağlı olarak, sürekli olarak artan bir oranda modern yapılaşmaların yanında, kırsal kesimde eski tarz yapılaşmalarda bulunuyor. Kilis Sineklik konusunda büyük bir talebin oluştuğu bir şehirdir. Ancak farklı yapılardan oluşan mimarisi, bu alanda ki çözümlerinde çeşitli standartlara sahip olmasını gerektiriyor. Makro Sineklik, uzun yıllara dayanan sektörel deneyim ve birikimleriyle tasarladığı özel sineklik modelleriyle, şehrin tüm ihtiyaçlarına en odaklı çözümleri oluşturabiliyor.

Kilis’ te Montaj ve Ön Keşif Hizmetlerini Ücretsiz Olarak Veriyoruz

Kilis Sineklik taleplerine en hızlı ve en odaklı çözümleri oluşturabilmek için, özel bir şekilde yapılanan Makro Sineklik, Kilis Merkez Sineklik, Elbeyli Sineklik, Polateli Sineklik, Musabeyli Sineklik olmak üzere, tüm ilçelere sunulan montaj ve ön keşif hizmetlerini ücretsiz olarak veriyor.

Kilis Dışında da Faaliyet Gösteriyor musunuz?

İstanbul merkezli olan firmamız, İstanbul başta olmak üzere, birçok ilde satış, pazarlama, ücretsiz keşif ve montaj hizmetleri sunuyor. Türkiye genelinden tarafımıza ulaşan taleplerin yoğunluğu, ürünlerimizin özel çözümler oluşturmasından kaynaklanıyor. Tüm bu taleplere yanıt oluşturabilmek için, büyümeye ve her ile hizmet sunabilmek için bayileşme çalışmalarına devam ediyoruz. Yurt genelinde tüm şehirlerde faaliyet gösterebilmek amacıyla yeniden yapılanıyoruz.

11 Haziran 2019
922 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?