Maltepe Sineklik

Maltepe Sineklik

Maltepe Sineklik

Maltepe Sineklik sistemleri konusunda profesyonel hizmet veren firmamız evinizi tüm haşerelerden korumanız için geliştirdiği önlemler ile tüm yıl haşerelerden kurtulabilirsiniz. Yaşam alanlarımızda hava almak maksadıyla açtığımız pencere ve balkon kapılarından çoğu zaman haşereler ve sinekler beklenmeyen davetlilerimiz arasında olabilir. Çoğu zaman eviniz ya da ofisinizde tercih ettiğiniz sinek ve haşere öldürücülerine de böylelikle ihtiyacınız kalmaz. Aksine daha ferah ve temiz bir ortamda yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz. Hem kapı hem pencereler için tasarlanan sineklik sistemlerimiz uzun vadede sorun çıkarmaz. Kullanımı oldukça basit olan sineklikler genellikle kapı ve pencere kasalarında gizlidir. Görüntüsü bakımından da oldukça estetiktir. Manuel kullanacağınız sinekliklerin peteksi yüzeyinden en ufak bir sinek dahi giremez.

Sineklik sistemleri ile evinize temiz havanın girmesine müsaade edebilir tüm haşereleri de dışarıda bırakabilirsiniz. Maltepe sineklik sistemleri kapsamında faaliyet gösteren firmamız katlanır, stor, perde, menteşeli ve kedi sinekliği olmak üzere üretimler yapmaktadır. Böylelikle sineklik sistemleri sayesinde sinek vızıltısı ya da kaşıntısı sonunu da sona erdirirsiniz. Oldukça dekoratif olan sineklikler beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Özellikle kullanım bakımından ergonomik olması tercih edilebilmesi açısından kullanıcıya büyük avantaj sağlar. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan sineklik sistemleri evinize dışarıdan estetik bir görüntü sağlar. Yatay ve dikey olarak da kullanılabilen sineklik sistemleri kesinlikle bakım gerektirmez. Pencerenin yanı sıra panjur arkalarına da takılarak kullanım avantajları sunan özellikli ürünlerdir.

Maltepe Sineklik İmalatı

Sineklik sistemleri uzun vadede kullanılabilecek bir ürün olduğu için tüm hava şartlarına dayanıklı olmak zorundadır. Maltepe sineklik sistemleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamızın tercih ettiği ürünlerin tamamı birinci sınıf kalitededir. Uzun soluklu kullanabileceğiniz deformasyon sıkıntısı yaşamayacağınız sineklik sistemleridir. Kullanılacak alana göre belirlenen sineklik sistemlerinde asıl amaç bulunduğunuz alanı haşerelerden korumak olduğu için bu bağlamda tercih edilen materyaller dayanıklı ve sağlamdır. Standart ölçüler haricinde de tasarlanıp üretilen sineklikler ihtiyaç doğrultusunda özel üretime dahil edilebilir. Firmamızın ayrıcalıklı sineklik sistemleri hakkında detaylı fiyat bilgisi almak için irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

03 Mart 2019
396 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?