Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik

Menteşeli Sineklik en ekonomik sistemlerden bir tanesidir. Sineklik kullanımı sayesinde bulunduğumuz ortamlarda yaz aylarında rahat edilmektedir. Kullanımı da oldukça kolaydır. Sistem iç pencereyi nasıl açıyorsanız, sinekliği de tam tersi dışa doğru açarak kullanmaktasınız. Sineklik siparişlerinizde, kullanacağınız pencerelerin boyuna göre ölçü alınmaktadır. Sinekliğin kullanılacağı pencerenin boyuna göre 2 veya 3 menteşe konulmaktadır. Sinekliğe çıt çıt yani kitleme aksesuarı 2 tane konulmaktadır. Bu sayede pencere kenarında boşluk kalması engellenmektedir. Sahip olduğunuz sinekliğiniz belirli bir süre kullanıldıktan sonra kirlenmektedir. Kirlenen sinekliğinizi istediğiniz zaman çıkarıp yıkayabilirsiniz. Yazın sık sık kullandığınız sinekliğinizi, kış aylarında kullanmayacağınız için yıpranmasını önlemek için çıkartıp saklayabilirsiniz.

Tercihinize göre farklı birçok sineklik modelleri bulunmaktadır. Kullanım alanınıza uygun sineklik tercih ederek amacınıza ulaşabilirsiniz. Menteşeli sineklik de çok tercih edilen modeller arasındadır. Sineklikte kullanılan tüller alüminyum veya PVC profillerden özel olarak üretilmektedir. Sineklik gerektiği zamanlarda yerinden çıkartılabilir ve tekrar kullanılıncaya kadar saklanabilmektedir. Bu sayede kolaylıkla dış etkenlerden korunmaktadır. Fiyat ve güvenilirlik yönünden tercih edilebilecek olan sineklik modelinin kasalı ve kasasız tipleri de bulunmaktadır. Kullanıcıların tercihine göre çift veya tek kanat olarak da uygulanabilmektedir. Sineklik modelinde iki farklı şekilde kilit sistemi bulunmaktadır. Sert plastiklerden üretilmiş olan özel aparatlar ve mıknatıslar sayesinde kilitleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Açıp kapatırken kullanacağınız tutma kulpu rahat bir kullanım sağlamaktadır. Sineklik modeli genelde giriş çıkışı son derece yoğun olan iş bölgelerinde tercih edilmektedir. Kolaylıkla temizlenebilen bir model olmasından dolayı bayanlar çok tercih etmektedir.

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Ekonomik fiyatlara sahip olabileceğiniz menteşeli sineklik modeli 17×25 alüminyum profilden üretilerek normal pencere kanadı şeklinde açılmaktadır. Sineklikte kullanılan tülün kalitesinden dolayı uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Sineklik kullanımı sayesinde hayatınız kolaylaşmaktadır. Rahatlıkla pencerenizi açarak temiz havayı soluyabilmektesiniz. Sadece pencerelerde değil kapılarda da kullanılabilen bir modeldir. Kullanılacak ortama göre ölçülerinin oluşturulması sayesinde istenilen verim alınmaktadır. Sinekliğe fazla bastırmadan su ve bez kullanarak temizleyebilmektesiniz. Temizlik sırasında deterjan kullanılmaması gerekmektedir. Sineklik tercih ederek yaz aylarınızı huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

03 Mart 2019
1.847 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?