Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Sormak istediğiniz başka sorular var ise aşağıda sizin için bir iletişim formu hazırladık sorularınızı bu iletişim formunu kullanarak sorabilirisiniz.

Sineklik İmalatı için neler gerekir?
Öncelikle özveri ve titiz bir işçilikle çalışan profesyonel bir ekip olması şarttır.
İşlerinizi nasıl ve ne zaman teslim ediyorsunuz?
Yaptırmış olduğunuz sineklik sayısına, işin detayına göre üretim ve montaj süresi belirlenir. Belirlenen tarihte iş teslimi sorunsuz şekilde teslim olur.
İşleriniz Garantili mi? Kaç yıl garanti veriyorsunuz?
Yapmış olduğumuz tüm sineklik modelleri hepsi tüm işlerimiz 1 yıl boyunca garantilidir.
Yaptığınız sineklik tasarımını başka bir yerde kullanıyor musunuz?
Sineklik işini yaptıran firma yada kişi ikinci bir yeri varsa aynı tasarımı kullanabiliriz Bunun dışında ikinci bir müşteride aynı tasarım kesinlikle kullanılmaz.
Sineklik değişikliği yapabilir miyiz?
Yaptırmış olduğunuz Sineklikler takılcak yere göre ve tasarıma göre kesilip boyutlandırıldığı için bir başka tasarım kullanılırsa değişiklik yapılabilir fakat bu işi yeniden yaptırıp tüm işi tekrar ödemeniz anlamına gelir.
Sineklik tamiri ile ilgili destek oluyor musunuz?
Tabi ki, yaptırmış olduğunuz ürünlerde karşılaştığınız durumlarda destek oluyoruz. Destek hizmetimiz satın almış olduğunuz ürün ile sınırlıdır. Teknik destek hizmetini mail aracılığıyla sunmaktayız.
Yaptığınız sineklik işleri için fatura kesiyor musunuz?
Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı alıcı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.
Satın almış olduğumuz sinekliklerde düzenleme yapıyor musunuz?
İsteğinize göre ücretsiz veya ücretli olarak yardımcı oluyoruz. Fakat Makro Sineklik yapımı olmayan işlerde düzenleme yapmıyoruz.
Kişiye özel sineklik hizmeti veriyor musunuz?
Evet, tasarımını hazırlattığınız veya örnek olarak vereceğiniz bir tasarımı size özel sineklikler haline getiriyoruz. Busineklik modelini istediğiniz kadar kendi yerlerinizde kullanabilirsiniz ve tek kullanım hakkı sizde olur.

BİZE SORU SORUN