Stor Sineklik

Stor Sineklik

Stor Sineklik


Stor Sineklik sistemleri olmak üzere birden fazla sineklik sistemi hayatımıza girerek ihtiyaçlarımızı karşılamıştır. Yatay ve dikey olarak konumlandırılan sineklik sistemleri birinci sınıf kaliteli malzemelerden tasarlanmaktadır. Günümüzde rahat yaşam şartlarının artması birçok farklı hizmeti de beraberinde getirmektedir. Özellikle yaşam alanlarımıza dahil olan hizmetler daha rahat yaşam sürebilmemiz açısından oldukça memnun edicidir. Son yıllarda artan sineklik kullanımı birden fazla çeşit imkânına imkân sağlamıştır. Kırılma, yırtılma, renk solması veya kavlaması gibi sorunlar sineklik sistemlerimizin tamamında görülmez. %100 müşteri memnuniyeti kapsamında tasarlanan ve sizlere sunulan sineklik sistemlerimizde amacımız yaşam alanlarınızı her türlü sinek, böcek gibi haşerelerden korumaktır. Bu bağlamda tüm sineklik sistemlerimizde çift fırça tekniği kullanılmaktadır. Karınca dahi olsa yaşam alanlarınıza girişi engellenmektedir.

Sineklik sistemlerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Tek bir noktada değil birden fazla noktada ortak amaç için kullanılır. Stor sineklik sistemleri de yine en çok tercih edilen sineklik modelleri arasındadır. Kullanım kolaylığı sunan stor sineklik modeli frenleme sistemine sahiptir. Manuel olarak belirlediğiniz noktada durabilir. İster tamamını ister bir kısmını açarak kullanabilirsiniz. Diğer sineklik sistemlerine göre hem görsel hem işlevsel olarak daha ön planda yer alır. İşlevsel özelliği kolay kolay bozulmayan bu modeller doğru kullanıldığı sürece uzun vadede kullanabileceğiniz bir üründür. Sinelik tülünün daha az zarar gördüğü model olduğu için müşterilerimize sıklıkla örneğimiz sineklik modelidir.

Stor Sinekliğin Kullanıcıya Sunduğu Kolaylıklar

Stor sineklikler diğer sistemlere göre daha kullanışlıdır. Kış aylarında hava şartlarından etkilenmemesi için sökmeniz yerine tamamını çekerek kutusunda toplayabilirsiniz. Diğer sistemleri manuel olarak söküp depolamanız gerekirken stor sineklik sisteminde böyle bir zahmete girmenize gerek kalmaz. Ahşap, PVC ve alüminyum olmak üzere birden fazla kapı modellerine monte edilebilir. Hava koşullarına karşı etkili olan sineklik sistemleri özellikle yaz aylarında doğrudan güneşin vurması sebebiyle etkilenmeyen malzemelerden üretilmektedir. Fiberglass tüllerinden tasarlanan sineklik sistemleri kolay kolay yırtılmaz. Ergonomik kullanım imkânı sunan stor sineklikler istendiği zaman açılıp istendiği zaman kapanabilir. Haşere koruma sistemleri arasında hem işlevsel hem de ekonomik olan stor sineklikler firmamız tarafından TSE belgeli malzemelerden üretilip satışa sunulmaktadır.

03 Mart 2019
2.168 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?