Sürgülü Sineklik

Sürgülü Sineklik

Sürgülü Sineklik

Yaz aylarının yavaş yavaş yaklaştığı şu sıralar birçok ev sahibinin en büyük tasası kapı pencereden girecek sinek ve haşerelerdir. Haşerelerin kapı ve pencerenizden girmesini istemiyorsanız eğer bu konuda alternatif çözüm yolları aramalısınız. Firmamız sürgülü sineklik sistemleri ile evinizi, ofisinizi ve diğer tüm yaşam alanlarınızı her türlü olumsuzluktan korumaktadır. Birden fazla çeşidi olan sineklikler yaz kış sizleri sinek vızıltısından ısırığından ve çirkin görüntüden korur. Kullanacağınız alana göre de belirleyeceğiniz sineklik sistemleri uzun vadede sorunsuz kullanım yapacağınız koruma sistemleri arasındadır. PVC ve alüminyum kapı, pencerelere monte edilen sineklik sistemleri görünüm itibari ile oldukça estetiktir. Kapı ve pencere renklerine göre tasarlanabilir. Görünümü oldukça dekoratif olan sineklik sistemleri tüm kapı ve pencerelere uyumludur. Sürgülü sineklik kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden oluşmaktadır.

Sürgülü sinekliklerin en önemli özelliği ve diğer sineklik sistemlerine göre farkı rulmanlar üzerinde çalışıyor olmasıdır. Kullanım kolaylığı sağlayan rulmanlar sinekliğinizi daha rahat açılmasına imkân sağlar. Sürgülü sineklik hemen hemen kurumsal ve bireysel tüm müşterilerin talep ettiği sineklikler arasındadır. İçe açılım ve sürme özelliği ile diğer sineklik sistemlerine göre daha avantajlı olan bir modeldir. Her tip sistemin üzerine monte edilebilir. Odalar arası bağlantı, ofisleri ayırt edici bir unsur olmak üzere farklı şekillerde monte edilerek ihtiyaç karşılanabilir. Talebiniz doğrultusunda belirlenecek fırça sistemi ile tüm haşerelerin geçişi engellenebilir. Çift fırça sistemi müşterilerimizi en çok memnun eden modeller arasındadır.

Sürgülü Sineklik Sisteminin Avantajları

Sineklik sistemleri özellikle yaz aylarında daha çok aranır. Sıcak yaz günlerinde gölge bir yer arayan tüm sinek türleri eviniz ya da ofisinize hücum ederek sizi rahatsız eder. Sürgülü sineklik tercih ederek rahat bir yaz mevsimi geçirmenin şimdi tam zamanı. Tamamı birinci sınıf materyallerden tasarlanan sineklik sistemleri beklentilerinizi karşılayacak özelliklerdedir. Kullanımlarının ergonomik olmasının yanı sıra oldukça da ekonomik olan sineklikler uzun vadede kullanım sorunu yaşamayacağınız bir üründür. Her boyutta ve özelliklerde tasarlanan sineklik sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ya da aklınıza takılanları sormak için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

03 Mart 2019
2.503 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?