Tunceli Sineklik

Tunceli Sineklik

Tunceli Sineklik

Tarım ve hayvancılığın en önemli gelir kaynakları olduğu Tunceli, mimari yapılaşma konusunda da bu alanlara uyumlu bir gelişme göstermiştir. Merkezlerde yoğunlaşan modern yapılaşmanın yanında, kırsal bölgelerde yoğunlaşan eski tarz yapılaşma mevcuttur. Tunceli Sineklik ihtiyaçları konusunda yoğun bir şehir olmakla beraber, çok çeşitli türdeki mimarisi nedeniyle, sineklik modelleri konusunda özel bir hizmete ihtiyaç duyar.

Makro Sineklik, tamamı kendi tasarımı olan özel sineklik modellerinden oluşan geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu geniş ürün yelpazesiyle, Tunceli’ nin sineklik ihtiyaçlarına en odaklı çözümleri geliştirebilme potansiyeline sahiptir.

Tunceli’ de Ücretsiz Ön Keşif ve Montaj Hizmetleri Veriyor musunuz?

Tunceli Sineklik ihtiyaçlarına en odaklı çözümleri geliştirebilmek için, bölgenin özel yapılaşmasının önceden incelenmesi ve gerekli projenin oluşturulması büyük bir önem taşır. Bu kapsamda Makro Sineklik olarak, Tunceli Merkez Sineklik, Çemişgezek Sineklik, Pülümür Sineklik, Hozat Sineklik, Pertek Sineklik, Mazgirt Sineklik, Ovacık Sineklik, Nazımiye Sineklik olmak üzere, şehrin tüm ilçelerine ücretsiz olarak ön keşif ve sonrasında da montaj hizmetleri sunuyoruz.

Tunceli dışında hangi şehirlerde Faaliyet Gösteriyorsunuz?

İstanbul başta olmak üzere, birçok ilde satış pazarlama, montaj ve keşif hizmetleri sunabiliyoruz. Üretim ve merkez ofisi İstanbul’ da olan Makro Sineklik, ürünlerine ülke genelinden yoğun talepler alıyor. Bu taleplere yanıt verebilmek için, sürekli büyüyen firmamız, bayiler aracılığıyla ülke genelinde tüm şehirlere nitelikli ve kaliteli hizmetlerini taşımayı hedefliyor.

11 Haziran 2019
1.478 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?