Hakkari Sineklik

Hakkari Sineklik

Hakkari Sineklik

Tarım ve ormancılık alanında bir ekonomi geliştirmiş olan Hakkari, bu alanlara göre yapılaşmanın hakim olduğu bir şehrimizdir. Hakkari Sineklik taleplerinin yoğun illerimiz arasında yer alır. Kendisine özgü mimarisi, çok çeşitli standartlarda sineklik modelleriyle, bölgede çözüm oluşturulmasını zorunlu kılar. Makro Sineklik, günümüz ihtiyaçlarına göre, özel olarak tasarladığı sineklik modellerinden oluşan, çok geniş bir yelpazede ürüne sahiptir. Bu ürünlerle, Şehrin tüm özel ihtiyaçlarına en odaklı yanıtları oluşturabiliyoruz.

Hakkari’ de Ücretsiz Ön Keşif Hizmeti Sunuyor musunuz?

Hakkari’ de ki yapılaşmanın özellikleri, aynı zamanda en odaklı sineklik çözümlerini oluşturabilmek için, ön keşif yapılmasını zorunlu kılar. Bu nedenle, Hakkari Merkez Sineklik, Çukurca Sineklik, Yüksekova Sineklik, Şemdinli Sineklik, olmak üzere, şehrin tamamını kapsayacak şekilde ücretsiz ön keşif ve ücretsiz montaj hizmetleri sunuyoruz. Tüm yapı tarzları için özel olarak tasarlanmış sineklik çözümleri üretebiliyoruz.

Başka Şehirler de de Hizmet Sunuyor musunuz?

Üretim tesisleri, araştırma geliştirme üniteleri ve merkez ofisi İstanbul’ da bulunan Makro Sineklik, İstanbul başta olmak üzere, birçok şehirde ücretsiz montaj ve keşif hizmetlerinin de dahil olduğu bir yaklaşıma sahip. Bununla birlikte, Türkiye genelinden, özel olarak tasarlanmış sineklik modellerimize, yoğun bir talep oluşuyor. Bu taleplere yanıt verebilmek için, sürekli büyümeye ve yeni bayiler oluşturmaya devam eden firmamızın, ana hedefi yurt genelinde tüm şehirlerde, nitelikli hizmet sunabilmek amacıyla yapılanmaktır.

10 Haziran 2019
493 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?