Plise Sineklik

Plise Sineklik

Plise Sineklik

Plise Sineklik hayatınıza kolaylık katmak için üretimlerine ara vermeden devam ediyor. Isınan havalarla birlikte camlarımızı, balkon kapılarımızı açıp serinlemek, geceleri rahat bir uyku çekmek isteriz. Bununla birlikte mevsim sebebi ile çoğalan sinekler, uçan haşerat, küçük böcekler ve tabii ki polenler de açık camlardan içeri girmeye başlar. Plise sineklik tüm olumsuzluklara çözüm olarak pencere ve balkon kapılarınızda yerini almaya hazır. Huzur içinde geceler ve keyifli balkon sefaları için, kullanışlı ve şık tasarımlı sinekliklerimizi sizde kullanmaya başlayın. Evinizi havalandırırken hem rahat eder hem de pencerelerinize şıklık katarsınız. Pratik çözümler ile sineklik takmak, sağlam ve kaliteli işçilik ile hizmet vermek bizim işimiz. Sinekliklerimiz tüm kapı ve pencereler ile uyumlu bir şekilde imal edilmektedir.

Plise sineklik hava sıcaklığının yüksek olduğu günlerde ve gecelerde sadece sinek ve haşereleri uzak tutmakla kalmaz , göz ile görünmeyen mikropları da evinizden uzak tutar. Pencere ve kapılarınıza taktırdığınız sineklikler estetik görünümlerinin yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklıdır.  Bu sineklikler hem yatay hem de dikey olarak üretilir. Akordeon sistemi sayesinde yer kaplamaz ve kolay kullanılır. Pileli olan plise sineklikler pvc, ahşap yada alüminyum pencerelerde uygulanabilir. İstenilen renkte ve duble olarak da üretilebilen sinekliklerin iki yönlü açılabilen sistemi de mevcuttur. Katlanabilir sineklik yada akordeon sineklik olarak da bilinen plise yada pileli sineklikleri kısa sürede ve kolaylıkla taktırabilirsiniz.

Plise Sineklik Fiyatları

Dar kapılar da tek taraflı yer işgal etmeyen modeller ile geniş kapılarda kullanılan duble,  sağ ve soldan açılan modeller plise sineklik olarak kullanılabilir. Sinekleri, uçan haşereleri ve böcekleri öldürmeden evinizden uzak tutabilirsiniz. Her türlü doğrama modeline ve panjurlu pencerelere rahatlıkla uygulanabilir. Mekanizmasında bulunan rüzgar stopu sayesinde rüzgar, itme yada çekmeden etkilenmez hasar görmez. Bu sistem aynı zamanda güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlar. Bu mekanizma üzerinde isterseniz tül yada güneşlik taktırabilirsiniz. Daha sonra kolaylıkla çıkarılarak tekrar sineklik monte edilebilir. Sineklik modellerinin en kullanılışı olanı plise sinekliklerin temizliği de oldukça kolaydır ve özel yapısı sayesinde toz ve kiri üzerinde tutmaz.

03 Mart 2019
4.195 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Ahmet dedi ki:

    Ey üretici konu başlığında fiyatlar yazıyor açıklamada fiyatla ilgili hiç birşey yok!

    1. admin dedi ki:

      Sevgili müşterimiz fiyatlar alınan ölçülere göre verildiği için fiyatı keşiften sonra uygun bir şekilde hesaplıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?