Rize Sineklik

Rize Sineklik

Rize Sineklik

Ülkemizin çay deposu olan Rize, tarım ve balıkçılığın önemli ölçüde geliştiği bir ekonomiye sahiptir. Şehirde ve kırsal alanda yapılaşmada bu yönde gelişmiştir. Bölgede yapılaşmanın çok çeşitli olması, aynı zaman kapı ve pencere sistemlerinin de çok çeşitli olmasına sebep olmuştur. Rize Sineklik ihtiyaçları da bu yönde çok çeşitli özelliklere sahip olması gereken modellerden oluşur. Makro Sineklik, uzun yıllara dayana sektörel deneyim ve tecrübesiyle tasarladığı özel sineklik modellerinden oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Rize’ nin tüm sineklik ihtiyaçlarına en özel yanıtları oluşturabilme potansiyeline sahibiz.

Rize’ de Ücretsiz Montaj ve Keşif Yapıyor musunuz?

Rize Sineklik ihtiyaçlarının yoğun olması ve bölgeye sunulacak hizmetin gerekli çözümü üretebilmesinde, en önemli etken profesyonel bir ön keşif yapılmasıdır. Bu doğrultuda, Rize Merkez Sineklik, Ardeşen Sineklik, Pazar Sineklik, Çamlıhemşin Sineklik, Kalkandere Sineklik, Çayeli Sineklik, İyidere Sineklik, Derepazarı Sineklik, İkizdere Sineklik, Fındıklı Sineklik, Hemşin Sineklik, Güneysu Sineklik olmak üzere, şehrin tüm ilçelerine ön keşif ve montaj hizmetlerini ücretsiz olarak sağlıyoruz.

Rize Dışında da Hizmet Veriyor musunuz?

Üretim ve merkez ofisleri İstanbul’ da olan Makro Sineklik, İstanbul başta olmak üzere birçok şehir satış, pazarlama, montaj ve keşif hizmetleri sunuyor. Özel tasarımlara sahip olan sineklik modellerimize, Türkiye genelinden gelen yoğun taleplere yanıt vermek için, hızla büyümeye ve bayileşmeye devam eden şirketimiz, tüm şehirlerde aynı kalite ve nitelikte hizmet sunabilmeyi hedefliyor.

11 Haziran 2019
716 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?